Педагоги нашого закладу діляться своїми знаннями і досвідом на педагогічних радах, семінарах, засіданнях міських методичних об'єднань, круглих столів, під час дискусій, колективних переглядів, майстер-класів.

За ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» і підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в закладі дошкільної освіти № 2 «Ромашка» відбулися тренінги для батьків на тему: «ОСВІТНЯ ПРОГРАМА», «ДОСТУПНІСТЬ ЯК КЛЮЧОВИЙ ЧИННИК ЯКІСНОЇ ОСВІТИ».

12 грудня 2018 року відбувся перший тренінг з батьками закладу дошкільної освіти № 2 «Ромашка» на тему : «Європейська рамка якості дошкільної освіти».Тренінг, розроблений ВФ «Крок за кроком» з метою обізнаності батьків з ключовими підходами визначеними Європейською рамкою якості освіти для розвитку позитивної взаємодії між педагогами і батьками, батьками та дітьми за підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

21 листопада 2019р. У ЗДО № 2 «Ромашка» був успішно проведений тренінг для педагогів закладу дошкільної освіти на тему: «НУШ: лініїї перетину дошкілля і початкової школи». Тренер Ковальова Наталія Анатоліївна розкрила такі питання: «Спільні пріоритети НУШ і дошкільної освіти», «Ключові компетентності для НУШ», «Наскрізні вміння» , «Види оцінювання».

6 – 8 листопада 2019 року вихователь-методист ЗДО № 2 «Ромашка» Задирака Я.В. приймала участь у навчально – практичному тренінгу «Пiдвищення якостi дошкільної освіти в Україні» закладiв дошкiльної освiти Донецької областi» Всеукраiнський фонд «Крок за кроком» за пiдтримки Представництва дитячого фонду Органiзацii Об'еднаних Нацiй (ЮНІСЕФ), який відбувся у місті Святогірську. Мета проекту - розвиток компетентностей педагогiчних працiвникiв щодо якостi дошкiльноi освiти з використанням пiдходiв зазначених в Європейськiй рамцi якостi дошкiльноi освiти.

20 серпня 2019 р. на базі Краматорської української гімназії відбувся V Конгрес освітян Донеччини «Нова українська школа: вчимося вчити по-новому». Головною метою конгресу було визначити та проаналізувати основні тенденції розвитку дошкільної освіти регіону в контексті викликів Нової української школи.

27 вересня 2019 року Київський Палац дітей та юнацтва гостинно приймав працівників дошкільної освіти України з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.

06 квітня 2019 р. на базі ЗДО № 2 «Ромашка» був успішно проведений семінар – практикум для вчителів – логопедів ЗДО та логопедів ЗЗСО Миколаївської міської ради на тему: «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних освітньо - корекційних технологій в роботі вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку».

Вгору