Педагоги нашого закладу діляться своїми знаннями і досвідом на педагогічних радах, семінарах, засіданнях міських методичних об'єднань, круглих столів, під час дискусій, колективних переглядів, майстер-класів.

20 серпня 2019 р. на базі Краматорської української гімназії відбувся V Конгрес освітян Донеччини «Нова українська школа: вчимося вчити по-новому». Головною метою конгресу було визначити та проаналізувати основні тенденції розвитку дошкільної освіти регіону в контексті викликів Нової української школи.

27 вересня 2019 року Київський Палац дітей та юнацтва гостинно приймав працівників дошкільної освіти України з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.

06 квітня 2019 р. на базі ЗДО № 2 «Ромашка» був успішно проведений семінар – практикум для вчителів – логопедів ЗДО та логопедів ЗЗСО Миколаївської міської ради на тему: «Сучасний творчий підхід з використанням інноваційних освітньо - корекційних технологій в роботі вчителя - логопеда з дітьми дошкільного віку».

З метою організованого початку нового навчального року 05 вересня 2019 року, після чудових відпусток колектив закладу дошкільної освіти № 2 «Ромашка» зібрався на перше настановче засідання педагогічної ради.

2-3 квітня 2019 року в м.Києві проходила підсумкова конференція «Створюємо інклюзивне освітнє середовище в громадах Донецької і Луганської областей».

20 березня 2019 року на базі Комунального закладу Бібліотека-центр екологічного виховання імені героя України О.Г. Лелеченка відбувся круглий стіл «Реалізація перспективності і наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в сучасному освітньому комплексі в умовах Нової української школи».

Педагоги ЗДО № 2 «Ромашка», що атестуються у цьому році, із задоволенням діляться досвідом та своїми педагогічними «родзинками» зі своїми колегами.

Вгору