... Йшов 1973 рік. Будувалося і кращало молоде селище Миколаївка. Зростало населення. У всіх куточках селища чувся веселий сміх дітвори. В існуючих на той час дитячих садках не вистачало місць. І тоді було прийнято рішення про будівництво ще одного дитячого садка. Будівельники дружно взялися за роботу. І, через неповних два роки, в лютому 1975-го, дитячий сад «Ромашка» здали під ключ. Так, на покинутому пустирі, де колись росла густа трава та кущі шипшини, з'явилася красива двоповерхова будівля дитячого садка з великими світлими кімнатами, зручними спальнями, безліччю необхідних кабінетів. Очолила новий колектив досвідчена завідуюча Анна Андріївна Таланкіна.

 

Присвятивши все своє життя педагогічній роботі, в 1990 році Анна Андріївна пішла на заслужений відпочинок. Її замінила молода завідуюча Валентина Михайлівна Харченко.

З 2002 року очолює нинішній колектив Ольга Василівна Лавриненко.

 

Орієнтуючись на потреби сьогодення, побажання батьків, індивідуальні здібності дітей, використовуючи культурно-освітнє оточення, педагогічний колектив віднаходить нові форми роботи з вихованцями, використовуються перевірені практикою власні надбання та інноваційні освітні технології. Організація навчально-виховного процесу в дошкільному закладі підпорядкована принципу природовідповідності та цілеспрямованості - всю роботу з дітьми треба починати треба з раннього дитинства, з того періоду, коли закладаються основні їх моральні якості, коли їх серце відкрите для добра, коли вони вчаться шанувати, любити і берегти людські цінності.

Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят, лялькових вистав готують вихователі разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, орігамі, розгадують кросворди, головоломки, граються,фантазують, створюють власний світ...

Атмосфера дитячого закладу пройнята турботою дорослих про малечу, любов'ю та довірою. Тут бачать кожну дитину не як одну з багатьох таких самих, а як неповторну особистість. Педагогічний колектив складають представники різних поколінь, різних педагогічних закладів, поглядів, життєвих доль, та об'єднує усіх нас єдине - любов до дитини.

Головне наше досягнення - дитячий сміх, що не змовкає протягом багатьох десятиліть! Ми змогли виховати у своїх стінах представників різних професій. Та пишаємось насправді не цим, а тим, що плекаємо просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали дбайливими батьками і справжніми громадянами рідної країни.