Педагогічний колектив нашого дитсадочка - це колектив однодумців, талановитих людей, справжніх професіоналів.

Кожний педагог – неординарна, творча особистість.

Очолює наш садочок завідувач Ольга Василівна Лавриненко

Ольга Василівна - працює на посаді завідуючої з 1984 року.

Освіта вища педагогічна. Педагогічний стаж роботи – 37 років.
Ця творча, енергійна, комунікабельна, добра, мудра жінка, відповідальний керівник з високими організаторськими здібностями, зуміла перетворити садочок у привітну та привабливу оселю для малюків.
Займається вивченням та опрацюванням проблеми: "Організація та здійснення якісного контролю за діяльностю дошкільного закладу в умовах модернізації - одна із головних функцій управлінської діяльності керівника»

Нашим педагогам допомагає бути професiоналaми вихователь-методист Яна Валеріївна Задирака.

Освіта вища педагогічна. Педагогічний стаж роботи – 19 років, на посаді вихователя-методиста ДНЗ "Ромашка" працює 8 років.
Працює над проблемою: "Використання інтерактивних форм та методів роботи з педагогічними кадрами - одна із основних умов стимулювання творчого зростання педагогів"

Головний закон:
* щодня поруч з дитиною;
* кожен день починати з радістю,
* завершувати - миром

Усіх нас об’єднує єдина мета – безмежна любов до дітей та повсякденна турбота про їх всебічний розумовий, психічний і фізичний розвиток.

Творче кредо педагогічного колективу:

"Дитячий садок - будинок для дітей.
Ми приходимо в цей будинок щоб:
дарувати дітям радість спілкування;
стати їм друзями, партнерами в будь-яких справах;
дати кожній дитині шанс розквітнути.

Педагогічний колектив дитсадка невеликий, він налічує в собі 16 педагогів: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, вчитель–логопед, музичний керівник, та 11 вихователів. Це закохані в свою справу працівники, які кожен день турбуються про комфорт і затишок дітей в дитсадку, уміло їх навчають, розвивають та виховують, відкривають перед ними широкий світ пізнання...