ПРАВИЛА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ДЛЯ БАТЬКІВ, ДІТИ ЯКИХ ВІДВІДУЮТЬ ДНЗ «Ромашка»

Поважати людську гідність і професійну честь працівників закладу. Виявляти до працівників повагу, особливо в присутності дитини. Неприпустимо розмовляти в ДНЗ ненормованою лексикою та на підвищених тонах будь з ким (батьки, діти, працівники)

Поважати гідність своєї дитини та гідність інших дітей групи.

Виконувати рекомендації педагогічних та медичних працівників закладу стосовно розвитку, виховання, навчання та зміцнення здоров’я дитини.

Своєчасно приводити дитину до ДНЗ (прийом з 7.00-8.00). Про можливе запізнення попередити до 8.00

Пам’ятайте!!! Меню, та кількість дітей на харчування затверджується завідувачем ДНЗ за попередніми даними, тому про відсутність дитини з різних причин: хвороба, сімейні обставини та про вихід дитини після відсутності обов’язково попередити заздалегідь.

Про відсутність дитини з приводу інфекційної хвороби повідомити терміново в ДНЗ, з метою термінової обробки групи, та застереження захворюваності інших дітей.

У шафі дитини повинні бути: гребінець, змінне взуття та одяг (ранній та молодший вік, старші дошкільники – за потреби), на верхньому одязі повинна бути петелька.

Зверніть увагу!!! Дитині забороняється приносити в д/с дрібні іграшки, монети, насіння рослин, колючо-ріжучі предмети, пігулки і т.д. Перевіряйте кишені дітей!

Під час відвідування заходів ДНЗ ВИМОГА! Вимикати мобільні телефони, не заважати зайвими розмовами під час виступу.

З метою збереження життя та здоров’я дітей та запобігання травматизму забороняється їзда на транспортних засобах по території дитячого закладу і забороняється приходити в ДНЗ з домашніми тваринами (собаками).

Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи. Якщо Ви запізнились на ранкову гімнастику, Вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться і передати дитину вихователю.

Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам, забороняються шльопанці, інше незручне взуття з метою запобігання травматизму дітей.

Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователям про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття)..

Вихователь та медична сестра оглядають дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороби (сипу, розчосу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та інш.), тілесних ушкоджень (синьці, подряпини, гулі тощо).

Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки ЗОБОВ’ЯЗАНІ звернутись до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

Батькам варто заздалегідь домовитись з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.
Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям ,батькам у нетверезому стані.

Своєчасно вносити встановлену плату за харчування дитини (до 20 числа кожного місяця.). Оплата є обов'язковою для усих. При несплаті за 2 місяці за харчування, ДНЗ має право відрахувати дитину).

Батьки повинні обов’язково брати участь в усіх батьківських зборах та відвідувати всі просвітницькі заходи, що проводяться в закладі, в групі. Приймати активну участь в житті закладу (озеленення, проведення ремонтних робіт, удосконалення матеріально-технічної бази)

Вихователь не несе відповідальність за збереження прикрас (золото, срібло, мобільні телефони та інших цінних речей).

А також:

Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.
Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.