ГАРНО В НАШОМУ САДОЧКУ!
НАШ САДОК ВСІМ - РІДНИЙ ДІМ.
ТО Ж ПРИВОДЬТЕ СИНА Й ДОЧКУ,
БУДЕМ РАДІ ВАМ УСІМ!

Відповідно до ст.34 Закону України "Про освіту", прийом дітей в дошкільні навчальніз аклади проводиться за бажанням батьків. Згідно ст.36 "Про дошкільну освіту", батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад. У відповідності із п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, прийом дітей в дошкільний учбовий заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної картки про стан здоров'я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

З 2015 року на нашому сайті (розділ "Електронна реєстрація") надана можливість подачі заяви для постановки на облік у наш дошкільний заклад. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можналише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи.

Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вище вказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі:

  • її хвороби,
  • карантину,
  • санаторного лікування,
  • на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють,
  • у літній оздоровчий період (75 днів).

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!