Матеріально-технічна база ЗДО №2 “Ромашка” включає будівлю, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання. Майно ЗДО належить йому на правах, визначених законодавством України.

Заклад збудований за типовим проектом, зданий в експлуатацію в лютому 1975 року. Навчальні, побутові, спортивний та ігрові майданчики, інші приміщення і споруди ЗДО відповідають санітарним нормам і правилам, а також установчим документам закладу.

В закладі створено необхідні умови для виховання дошкільнят та здобуття ними необхідних умінь і знань.

Придбано сучасні меблі, розвивально – ігрові осередки поповнено роздатковим та демонстраційним матеріалом.

На сьогоднішній день стан харчоблоку та допоміжних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним нормам та вимогам. Харчоблок закладу включає: кухню (цех для варіння), в якій виділені окремі частини для обробки сирої і готової продукції, для миття кухонного посуду, комору для зберігання сипучих продуктів та інших продуктів, холодильне обладнання. Харчоблок закладу забезпечений достатньою кількістю холодної і гарячої води. Кухня оснащена необхідним технологічним обладнанням, забезпечена достатньою кількістю кухонного посуду різного розміру і призначення, інвентарем, засобами вимірювання, санітарним одягом (халати, фартухи, хустки, ковпаки тощо). Все промарковане, використовується лише за призначенням та замінюється при забрудненні. Згідно вимог та методичних рекомендацій по їх застосуванню на харчоблоці використовуються, дозволені миючі та дезінфікуючі засоби.

Комора харчоблоку обладнана згідно санітарних вимог. При зберіганні різних видів продуктів товарне сусідство, температурний режим чітко дотримуються.

Всі приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою (комп’ютери, принтери, інтерактивною дошкою), вихователі мають можливість користуватися послугами мережі Інтернет, що дає змогу ефективно організувати освітній процес.

Заклад забезпечено природним та штучним освітленням, централізованим водопостачанням і каналізацією, централізованим опаленням, пожежним обладнанням відповідно до санітарних правил і норм утримання ЗДО.

Температурний режим в навчальному закладі відповідає санітарним вимогам. Контроль за температурою повітря у приміщеннях закладу здійснюється за допомогою кімнатних термометрів, розміщених в кожному окремому приміщенні.