За ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» і підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в закладі дошкільної освіти № 2 «Ромашка» відбулися тренінги для батьків на тему: «ОСВІТНЯ ПРОГРАМА», «ДОСТУПНІСТЬ ЯК КЛЮЧОВИЙ ЧИННИК ЯКІСНОЇ ОСВІТИ».

Програма тренінгів була актуальною, цікавою, насиченою. Учасники познайомилися із роллю освітньої програми, що має педагогічні цілі, цінності й підходи, які дозволяють дітям повністю розкрити свій потенціал; обговорили практичні підходи, які батьки можуть реалізувати вдома для розвитку дитини; розкрили поняття участі, добробуту, приналежності. В ході тренінгу батькам були представили практичні кроки, які допоможуть в організації позитивної взаємодії батьків і дітей.

Ураховуючи вищезазначене, можна зробити висновок, що існує велика потреба в розробленні спільного бачення якості дошкільної освіти та посиленні поінформованості щодо показників якісної дошкільної освіти в усіх учасників освітнього процесу. Захід проводився в позитивній і дружній атмосфері.