Педагоги ЗДО № 2 «Ромашка», що атестуються у цьому році, із задоволенням діляться досвідом та своїми педагогічними «родзинками» зі своїми колегами.

Вихователь Кузнецова Людмила Миколаївна, яка працює з дітьми старшої групи з логіко-математичного напрямку, презентувала виставку дидактичних дитячих ігор та посібників "Гра дарує пізнання". Людмила Миколаївна із задоволенням застосовує у роботі з вихованцями нові прийоми та інноваційні технології, що сприяють покращенню рівня освітнього процесу у закладі. Всі присутні педагоги мали змогу переглянути виставку дидактичних ігор з логіко-математичного розвитку дошкільників та ознайомитись з новинками методичної літератури.

Вихователь Варич Ольга Анатоліївна, яка атестується, поділилася своїми творчими здобутками та презентувала колегам власний досвід роботи з еколого-валеологічного виховання дітей дошкільного віку: папки, цікаві розробки конспектів та розваг, дидактичні посібники, розвивальні ігри, спрямовані на розвиток еколого-валеологічної свідомості, моральності, духовності та інтелекту дошкільників.