До Всеукраїнського тижня права з 07.12.2020р. по 11.12.2020р. у нашому закладі було проведено низку заходів таких, як «Права людини в сюжетах мультиків» (для дітей від 2 до 4 років), з дітьми від 4 до 6 (7) років розглядалися ілюстрації із знаками, які означають певне право дітей, повторили права згідно законодавства, відтворювали їх в сюжетно – рольовій грі, розглядали ситуації, в яких було порушене певне право, діти давали відповіді, обґрунтовуючи їх.

Діти були активними, виявляли інтерес, ставили запитання, з нетерпінням очікували відповідей. Багато розповідали життєвих ситуацій. Особливо цікаво пройшла бесіда – гра «Казочку пригадай – порушене право називай», в ході якої були розглянуті ілюстрації до казок «Червона шапочка», «Лисиця і Журавель», «Три ведмеді», «Гидке каченя» та закріплені знання про права дітей, необхідність їх дотримання, формувалося вміння аналізувати ситуації (на прикладах казок), які характеризують порушення прав, засудження порушення прав, викликалося бажання придумувати новий сюжет (створення казок на новий лад), де б не порушувалися права.

В кожній віковій групі було надано інформацію у батьківський куточок або розіслано батьківською поштою консультації на обрану вихователем тему: «Великі права маленької дитини», «Дотримання прав дитини. Обов’язки батьків. Конвенція ООН про права дитини», «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини», «Етика стосунків у сім’ї» тощо.

Також батьки вихованців старшої групи прийняли участь у виготовлені малюнків на тему «З нами грай – права вивчай».

Весело та цікаво пройшов Всеукраїнський тиждень права у нашому садочку!