15 травня Україна відзначила Міжнародний день сім’ї. Саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком духовних і культурних традицій нації.

Тому саме цей день в ЗДО № 2 ми намагалися зробити пізнавальним і незабутнім, як для дітей так і для батьків. В теплій, дружній атмосфері, у колі дошкільної родини закладу, разом з дітьми і їх батьками, в старшій групі «Усмішка» ЗДО № 2 «Ромашка» були проведені ряд цікавих заходів.

Зранку діти прийшли до дошкільного закладу з яскравими родинними газетами, які виготовили разом з батьками. Діти презентували їх, розповідали про свої родини, про цікаві та яскраві моменти їх родинного життя.

Протягом дня діти знайомилися з новим леп буком «Моя родина», в якому ми зібрали багато практичних ігор.

Заключним етапом цього дня став майстер-клас з виготовлення прикрас для волосся, який провела матуся нашої вихованки Лашина Світлана. Всі бажаючі навчилися виготовляти бантики-резиночки, які стали справжніми подарунками до свята.

І хочеться побажати, щоб у всіх сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!