У закладі дошкільної освіти «Ромашка» пройшов день «Дитячої книги», присвячений Міжнародному дню дитячої книги, який святкував світ 2 квітня, в день народження датського казкаря Г.Х.Андерсена.

Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.

Протягом дня вихователі разом з дітьми мандрували «Сторінками книжки» за творами В.Сухомлинського, «Книжка вчить як на світі жить» - за оповіданнями на морально - етичну тематику. В «книжковій лікарні» діти самостійно ремонтували книги, за творами українських дитячих казок.

Виховалем Кузнецевою Л.М. була проведена ранкова зустріч на тему: «Мої улюблені казки». У спільному колі діти розповідали про героїв своїх улюблених казок.

В кожній групі була проведена виставка книг, де діти мали змогу розглянути ілюстрації енциклопедичних та художніх книг. Також діти переглянули презентацію про винекнення книги та її значення в житті людини.

В цей день для наших малят гостинно відчинила двері міська бібліотека. Справжні господарки книжкового скарбу розповіли дітям про призначення абонементу та читального залу в бібліотеці, про правила користування книгою та її значення в житті людини. Діти із задоволенням перегортали сторінки дитячих книжок, переглянули виставку та прийняли активну участь у мультвікторині.