Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Пам’ятаймо, що основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

В нашому закладі до дня сім’ї були проведені цікаві заходи: тематичні заняття, бесіди з дітьми на тему: «Ось така моя сім’я», «Що для нас є сім’я?», «Мама, тато і я – це моя сім’я», «Найближчі, найдорожчі дідусь та бабуся», «Я та моя дружна родина»; майстер – клас з батьками; організовано фотовиставку «Моя сім’я» , на якій родини могли представити своє дозвілля та захоплення.

Найяскравішим заходом виявилася виставка родинних газет під назвою «Родина для кожного з нас – найцінніший скарб», в якій взяли участь діти та батьки старшої групи «Усмішка». Всі газети вирізнялися неабияким творчим підходом. Кожна з них мала свою назву та історію.

Дякуємо усім небайдужим батькам, які брали активну участь у проведенні заходів, підтримували своїх діток, вихователів і є активними учасниками життя садочка.